Kontakt

Har du lyst til at skrive til mig, med ris eller ros, spørgsmål eller bare sige hej – er du hjertelig velkommen og kan fange mig på:

Nulde_edlund@yahoo.dk

Vil du se flere billeder, læse mere om min verden kan du klikke forbi:

www.edlund-avivson.dk

4 Responses to Kontakt

  1. Pia says:

    Hej Mette.

    Som dine børn dog vokser og hvor er i bare en herlig familie, følger dagligt med i din blog og det er ligesom at alt andet omkring mig, forsvinder og blir lukket ude, når jeg læser din blog. Du er jo fantatisk god til at skrive og fotælle, og i et sådant sprog så man lukker alt ude – det er godt. Ville bare lige rose dig, og utrolig at du har så meget overskud til at “være kreavtiv” med 3 forholdsvis små børn. SEJLT. Det vil jeg gerne lærer noget af, når min tid kommer til at skal være mor.

    Knus Pia

  2. Mette says:

    Mange tak for de søde ord :O) og tja, tror børn er lidt som når man dyrker motion – de giver energi, selvom det er hårdt mens man er i det :O)
    RIGTIG god sommer ..
    Mette

  3. Mette says:

    Mange mange tak for de søde ord.

  4. Pia says:

    Hej Mette.

    Har slet ikke fået svaret dig, velbekomme og også god sommer til dig og din familie, selvom det tyder på den er ved at være over?. Sol kom frem.!

    Har lige set dine stof indkøb, mange fede mønstre – men studsede lige over det med smølferne, mon det er noget jeg kan bestille af ( om du vil sy et sæt baby sengesæt)?.
    til mig, eller nærmer min kæreste som er total smølfefan ( og ja, må indrømme at jeg også er blevet det efterhånden).

    Knus

Skriv en kommentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>